Služby

Co nabízím?

Kompletní realitní servis – služby, zajišťující profesionální, bezpečný a pohodlný způsob prodeje, nákupu či pronájmu Vaší nemovitosti.

 

Konzultace, Poradenství

Základem mých služeb je osobní, zcela nezávazná konzultace. Je pro mě důležité seznámit se s konkrétní situací a požadavky klienta. Následně jsem mu schopna vyhledat a doporučit odpovídající nemovitost či vhodného zájemce pro zamýšlený obchod.

Díky znalosti místního prostředí a aktuální situace na realitním trhu, seznámím klienta se současnými možnostmi, stanovím optimální cenu nemovitosti a strategii prodeje či pronájmu. Při zprostředkování pronájmu prověřím rizikovost osoby zájemce o pronájem (CERTIFIKÁT), připravím řádnou nájemní smlouvu a dohlížím na bezproblémový průběh nájemního vztahu.

Pro úspěšné zrealizování dané zakázky aktivně propaguji nabídku tak, aby oslovila co možná nejširší okruh zájemců. Využívám vazeb na klienty, kteří hledají nemovitost nejen pro vlastní využití, ale také na investici, spolupracuji s ověřenými realitními kancelářemi a makléři.

 

Právní servis

Nezbytnou součástí mé činnosti je posouzení právních i daňových aspektů obchodní transakce. Samozřejmostí je zajištění potřebných podkladů a obstarání právních služeb. Klient se tak vyhne komplikacím, nejistotě či jakýmkoliv problémům při převodu nebo pronájmu svého majetku.

 

Financovaní

Kvalifikované služby externích finančních partnerů pomohou s výběrem nejvhodnějšího způsobu financování, případně s ukončením či převedením stávajícího úvěrového závazku.

 

Další služby

K pohodlné realizaci záměrů klienta nabízím soubor užitečných služeb, které mu ušetří čas a usnadní veškeré aktivity spojené s vlastnictvím nebo užíváním nemovitosti.  Jedná se zejména o přímé zastupování při předání nemovitosti a přepis energií, ale také o správu pronájmů (aktualizace nájemních smluv, správné nastavení měsíčních záloh na služby, jejich roční vyúčtování), pojištění nemovitosti, daňová přiznání a další.