Služby

Mojí prioritou je Vaše spokojenost.

Co nabízím?

Kompletní realitní servis - služby zajišťující profesionální, bezpečný a pohodlný způsob prodeje, nákupu či pronájmu Vaší nemovitosti.

Konzultace, Poradenství

Základem mých služeb je osobní, zcela nezávazná konzultace. Je pro mě důležité seznámit se se situací a s konkrétními požadavky klienta. Následně jsem mu schopna vyhledat a doporučit odpovídající nemovitost či vhodného zájemce pro zamýšlený obchod.

Díky znalosti místního prostředí a aktuální situace na realitním trhu seznámím klienta se současnými možnostmi, stanovím optimální cenu nemovitosti a strategii prodeje či pronájmu. Při zprostředkování pronájmu zajišťuji nejen uzavření řádné nájemní smlouvy, ale dohlížím také na bezproblémový průběh nájemního vztahu.

Pro úspěšné zrealizování dané zakázky aktivně pracuji s vlastní databází poptávky a nabídky, inzeruji na největším realitním serveru a spolupracuji s ověřenými realitními kancelářemi.

Právní servis

Nezbytnou součástí mé činnosti je posouzení právních i daňových aspektů obchodní transakce. Samozřejmostí je zajištění potřebných podkladů (z katastrálního či stavebního úřadu), jakož i zabezpečení právních služeb. Klient se tak vyhne komplikacím, nejistotě či jakýmkoliv problémům při převodu či pronájmu svého majetku.

Financovaní

Kvalifikované služby externích finančních partnerů Vám pomohou s výběrem nejvhodnějšího způsobu financování, případně s ukončením či převedením stávajícího úvěrového závazku.

Další služby

V souvislosti s daným obchodním případem dále nabízím:

  • asistenci či přímé zastupování při předání předmětu převodu či pronájmu
  • jednání s dodavateli energií a služeb ve věci uzavření či přepisu dodavatelských smluv
  • vypracování vyúčtování záloh na služby při pronájmu nemovitostí
  • zajištění průkazu energetické náročnosti budovy, znaleckých odhadů, tržních ocenění
  • vypracování a podání daňového přiznání „Daně z nabytí nemovitostí“ nebo „Daně z nemovitostí“
  • pojištění nemovitostí, domácností, osob a jiné

 
PDF: Poučení pro spotřebitele
PDF: GDPR - Zásady zpracování osobních údajů