Prodej obchodního prostoru Zlín - ul. Soudní

Typ

Komerční

Nabídka

Na prodej

Cena

12,500,000.00 Kč

Výměra

242 m²

Podrobnosti

Město
Zlín
Ulice
Soudní
Patro
2
Podlahová plocha
242 m²
Užitná plocha
242 m²
Zastavěná plocha
121 m²
Stav
Dobrý
PENB
Třída G - nedoloženo
Cena
12,500,000.00Kč

Detail

Nabízíme ke koupi mimořádně atraktivní prostory v samotném centru krajského města Zlína – na ulici Soudní.

Obchodní prostory se nacházejí na velmi frekventované pěší zóně ulice Soudní a jsou prakticky součástí městského tržiště „Pod Kaštany“, sadu Svobody - v nedaleké vzdálenosti od Zámku Zlín.

Městské tržiště „Pod Kaštany“ a pěší zóna s trafikou a zastávkou MHD v současné chvíli prochází zásadní revitalizací s rozpočtem 125 mil. Kč, na jejímž konci bude 100 prodejních míst na 900 m2 plochy a pěší zóna bude změněna v „malé náměstí“ s možností konání řady akcí - a právě na tomto moderním budoucím náměstí se nachází obchodní prostory (!).

Objekt je dvoupodlažní a v současné chvíli je nadzemní podlaží využíváno jako kavárna s kapacitou cca 40 míst, zázemí pro přípravu studené kuchyně, bezbariérové WC a kancelář.

V podzemním podlaží se pak nachází toalety a vinotéka s kapacitou cca 30 míst. V minulosti byla vinotéka využívána i jako bar a pražírna kávy.

Doposud bylo možno využívat i pozemek před objektem jako „letní zahrádku“ s kapacitou cca 20 míst.

Toto jedinečné místo předurčuje obchodní prostory k velké frekvenci zákazníků, ať už bude záměr vlastníka s objektem jakýkoliv. Součástí koupě je i movité zařízení objektu, jenž je již zahrnuto v kupní ceně.

Celková cena: 12.500.000 Kč (k jednání)

V případě zájmu o prohlídku a získání bližších informací mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Od objektu mám klíče, takže jsem schopen se maximálně přizpůsobit Vašim požadavkům.

Josef Kantner
Makléř Josef Kantner
E-mail jokantner@seznam.cz
Telefon 603226636

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Zpráva byla úspěšně odeslána
Zavřít