Pozemek 870 m2 - Doubravy

Typ

Pozemek

Nabídka

Na prodej

Cena

990,000.00 Kč

Výměra

0 m²

Podrobnosti

Město
Doubravy
Stav
Velmi dobrý
Cena
990,000.00Kč

Detail

Předmětem této nabídky je pozemek o celkové výměře 870 m2 v obci Doubravy - u výjezdové komunikace směrem na Velký Ořechov.

Obec Doubravy leží cca 10 km jižně od Zlína, při silnici do Luhačovic a Uherského Brodu.

Pozemek je v územním plánu veden jako plocha UBI – plochy individuálního bydlení, které jsou využívány zejména pro rodinné bydlení s užitkovými zahradami a chovem drobného hospodářského zvířectva.

Nově umisťovaná výstavba by měla být samostatně stojící, převážně jednopodlažní (1-2 podlaží), s podsklepením nebo technickým podlažím, zastřešená sedlovou střechou, krytá keramickými nebo betonovými taškami.

Vedle bydlení je zde možno podmíněně umístit drobnou občanskou vybavenost, služby, drobné nerušící a neobtěžující řemeslnické dílny, chovatelství a pěstitelství.

U hranice pozemku leží všechny základní inženýrské sítě: veřejný vodovod, kanalizace, plynovod, elektrické vedení. Příjezd je veden po asfaltové, obecní komunikaci. 

V bezprostřední blízkosti pozemku se nachází autobusové zastávky; v sousedních obcích Bohuslavice u Zlína a Velký Ořechov jsou pak k dispozici mateřské i základní školy.

Kupní cena: 990.000 Kč včetně provize RK a právních služeb.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala a máte zájem o další informace či o prohlídku, kontaktujte mě, ráda se Vám budu věnovat.

Jana Karlíková
Makléř Jana Karlíková
E-mail jk-reality@volny.cz
Telefon +420 777 889 110

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Zpráva byla úspěšně odeslána
Zavřít