Byt 3+kk Zlín - Prštné, ul. Náves (č.3)

byt-3kk-zlin--prstne-ul-naves
byt-3kk-zlin--prstne-ul-naves
byt-3kk-zlin--prstne-ul-naves
byt-3kk-zlin--prstne-ul-naves

NOVINKA! Developerský projekt Zlín - Prštné.
Byt 3+kk 77,20 m2 s balkonem, včetně sklepa a parkovacícho stání.  

3 498 150 Kč

Prodej

Makléř: Jana Karlíková
Telefon: +420 777 889 110
Email: jk-reality@volny.cz

Nabízím ke koupi atraktivní bytovou jednotku ve 2.NP nového developerského projektu v příměstské části Zlín – Prštné, na ulici Náves.

Jedná se o byt o dispozici 3+kk o podlahové ploše 77,20 m2.

K bytové jednotce náleží balkon o výměře 10,20 m2, 1 parkovací venkovní stání, sklep o výměře 2,30 m2 a společný prostor pro kola - to vše zahrnuto v ceně bytu. V ceně je rovněž klimatizace a vnitřní žaluzie (okna hliníková s izolačním trojsklem).

Projekt je zárukou nízkých provozních nákladů - každý byt má své vlastní podlahové elektrické vytápění s regulací v každé místnosti, vlastní bojler pro ohřev TUV, neplatíte tak za tepelné ztráty společných rozvodů vytápění a ohřevu TUV v domě.

PENB je ve třídě B - tedy ve velmi úsporné kategorii.

Bytový dům s osmi byty je určen zájemcům o bydlení v blízkosti centra města Zlín, s výbornou dopravní dostupností a kompletní občanskou vybaveností. V bezprostřední blízkosti se nachází zastávka MHD, vlaková stanice, cyklostezka, kompletní síť obchodů a služeb.

K nastěhování jaro 2020.

Kupní cena: 3.498.150,- Kč včetně provize, DPH a právního servisu
(za standardní vybavení na klíč, včetně sklepa a parkovacího stání)

Byt je nabízen ve dvou variantách:

Standardní vybavení na klíč:
Stropy a stěny: výmalba bílou barvou
Dveře: vnitřní dveře interiérové plné – folie, obložkové zárubně, různé dezény
Koupelna: umyvadlo se skříňkou, WC závěsné, umyvadlová a vanová baterie, sifón na pračku, vana obezděná keramickým obkladem nebo sprchový kout, otopný žebřík
Obklady, dlažby, podlahové krytiny: koupelna – keramická dlažba, obklady v koupelnách do výšky 2100 mm; WC – keramická dlažba, keramický obklad 1500 mm; obytné místnosti, chodba – kvalitní laminátová plovoucí podlaha v různých dezénech.

Shell and Core:
odkoupení ihned po dokončení vnitřních omítek, topení a podlahové mazaniny, včetně klimatizace a venkovních žaluzií; bez finálních úprav interiéru (bez dokončení podlahových krytin, obkladů, dlažby, vnitřních dveří, obložení schodiště, sanity, výmalby apod.) a kompletně připravený k instalaci vnitřního vybavení podle přání a potřeb budoucích majitelů v jejich vlastní režii.

Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Co nejdříve Vám budeme odpovědi.