Apartmán 3+kk - Králíky, ulice 17. listopadu

Typ

Byt

Nabídka

Na prodej

Cena

4,989,000.00 Kč

Výměra

77 m²

Podrobnosti

Město
Králíky
Ulice
17. listopadu
Patro
2
Podlahová plocha
77 m²
Užitná plocha
77 m²
Zahrada
30 m²
Terasa
14 m²
Sklep
Ano
Stav
Kompletní rekonstrukce
PENB
Třída B
Cena
4,989,000.00Kč

Detail

Předmětem této nabídky je poslední volný apartmán v rezidenci „Králíky“ na úbočí Mariánského kopce - byt č. 5 o velikosti 3+kk v podkroví o výměře 77,50 m2.

K bytu náleží parkovací stání, terasa 14 m2 a zahrádka 30 m2.

Apartmán je bez nábytku, kuchyňské linky a interiérových světel.

Kupní cena 4.989.000 Kč včetně realitních a právních služeb.

V I.NP se nachází prostor pro kola a lyžárna, dálkový přístup k regulaci vytápění bytu s možností vzdáleného otevírání bytu pomocí mobilní aplikace, kamerový systém na parkovišti.

Vytápění, TUV: vytápění v jednotkách je řešeno individuálně kombinací elektrického podlahového topení, topných radiátorů a otopnými žebříky v koupelnách. Ohřev teplé užitkové vody je řešen elektrickým bojlerem DRAŽICE 200 l, který je umístěn v každém apartmánu. Systém vytápění je pro každý apartmán řešen samostatně s možností dálkového ovládání přes mobilní aplikaci.

Objekt je zkolaudován a připraven k užívání.

Rezidence „Kovárna“ - dům s 5 apartmány poskytuje svým vlastníkům komfortní zázemí se zahrádkou a s terasou pro každý apartmán. Tuto lákavou nabídku doplňuje výborná občanská vybavenost, kterou obec nabízí.

Objekt, který byl postaven v roce 1907 jako kovárna, se nachází na východním okraji historického horského města Králíky a svou polohou na úbočí Mariánského kopce s poutním klášterem Hory Matky Boží, nedaleko vojenského opevnění Hůrka a 8 minut jízdy od Ski resortu Dolní Morava, představuje výjimečnou kombinaci městského zázemí v kouzelném podhůří Kralického Sněžníku, téměř na dosah všem klenotům, které může tato lokalita nabídnout.

Ať již patříte k milovníkům zimních sportů, cykloturistiky či obdivovatelům horských krás, představují Králíky ideální volbu, která v sobě kombinuje atraktivní prostředí, skvěle vybavený Ski resort Dolní Morava, mnoho cyklostezek, které procházejí přímo před rezidencí, turistické trasy se zastávkami na rozhlednách v okolí a čerstvý vzduch spolu s komfortním bydlením protkaným kapkou luxusu.

Díky omezením nové výstavby v lokalitě Kralického Sněžníku se ceny horských apartmánů zvyšují a hodnota této investice v čase bude neustále růst.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte se na mě obrátit.

Jana Karlíková
Makléř Jana Karlíková
E-mail jk-reality@volny.cz
Telefon +420 777 889 110

Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás!

Zpráva byla úspěšně odeslána
Zavřít